Referanslarımız

20 dk koşamamaktan 21k yarı maraton koşmaya giden koşu maceramı borçlu olduğum WeLoveTri Triatlon Okulu' na teşekkürü bir borç biliyorum . Mental olarak benim için büyük bir hedef olan 21 Km maceramda her düştüğümde beni kaldıran ve sürekli motive eden bir grup içerisinde olmak bana güç verdi.

Antrenman programımın bana özel olması ve iş/sosyal hayatımdaki planlanmayan olaylara göre değişiklik göstermesi sayesinde programıma sorunsuz devam edebildim. Özellikle antrenman süreleri arttıkça güçlenip, geliştiğimi hissedebilmek harika hissettirdi. Yeni hedefim Berlin Yarı Maratonu !!!
Canan
2017-2019
Onlarca yarış ve şampiyona yüzdükten sonra hala heyecanla yarış gününü beklediğim bir dönem tanıştım WeLoveTri Triatlon Okulu ile. Hayatimin en önemli günlerinden biriydi ilk Ironman 70.3 yarışını koşacağım gün. Ne mutlu bana ki, önceki 2 günümü ve tüm yarış hazırlıklarımı bu güzel ve dayanışmacı ekip ile tamamladım. İlk ve en kritik yarışlarınızdan birine hazırlanıyorsanız eğer, tecrübeli ve özenli WeLoveTri ekibi bulunmaz bir destek olacaktır.

İlk heyecanımın ardından 2. yarışımı yine WeLoveTri Triatlon Okulu desteği ile en iyi derecemle koştum. Günün her anı her soruya cevap verebilen, sabırlı ve araştırmacı WeLoveTri ekibi ile hem dostluğu hem de disiplini hayatıma yeniden katmış oldum. Daha nice yarışlara ve şampiyonluklara hep birlikte koşacağımıza eminim!

Former National Swimmer
2x Ironman 70.3 Finisher
Ironman 2019 70.3 WC Qualifier
Gamze
2018-2019
2014 sonunda yakalandığım ciddi bir hastalık (omurilik kanseri) sonrasında triatlon sporu ile tanıştım. 2018 yılına kadar çeşitli aralıklarla sprint, olimpik ve orta mesafe yarışlar koştum. 2018 sonunda artık daha profesyonel bir yaklaşım arayışına girmemle birlikte WeLoveTri Triatlon Okulu ile tanıştım.

Sezon planlamamda profesyonel bir antrenörden yardım almak pek çok açıdan beni rahatlattı. Her sorduğum soruya bana nedenleriyle birlikte cevap verebilecek kapasitede bir antrenörle çalışmak gerçekten güzel. 2019 sezonunda en iyi derecelerimi yapacağıma eminim !
Mert
2018-2019
2017 yılında spor yapmaya yeni başladığımda doğrudan triatlon yapmaya yöneldim. Bu spora başlarken de en doğru şekilde başlamanın profesyonel bir antrenörle çalışmak olduğunu düşündüm ve WeLoveTri Triatlon Okulu ile çalışmaya başladım. Antrenman programı tamamen benim müsait zamanlarıma göre ve bazen değişen günlük koşullara göre esnek oluşturuluyor.

Sadece antrenman değil aynı zamanda sporcu bilgilendirme eğitimleri ile beslenme, dinlenme, sezon planlanması vb. gibi konularda da destek alıyorum. İlk sezonumu tahminimden çok daha iyi yerde tamamladım. Önümüzdeki yıllarda da daha çok başarılı olacağıma eminim.

Selçuk
2018-2019
2015 yılında tanıştığım triatlon sporuna olan ilgim zaman geçtikçe daha çok arttı. Bu süre içerisinde bilimsel antrenman düzeni oluşturmaya çalıştıysam da sakatlıklar, beslenme hataları, yanlış antrenman planları ile beklediğim sonuçları alamadım. 2018 yılı Ocak ayında sürpriz bir şekilde ortaya çıkan rahatsızlığım sonucu (ASD) kalp ameliyatı oldum. İyi doktorlar ve doğru seçilen ameliyat yöntemi sayesinde 4 ay gibi kısa bir sürede spora dönüş yapabildim.

Ameliyat sonrası WeLoveTri Triatlon Okulu' nun felsefesini tam olarak benimseyerek tüm zorluklara rağmen iyileşme ve adaptasyon sürecimi 5 ay gibi süreçte tamamlayarak ciddi anlamda antrenmanlara başladım. Bu süreçlerde aradığım bilimsel yaklaşımı bulduğumu çok net anladım. Bana özel antrenman planlarının etkisini görmek ve en önemlisi de sakatlık yaşamadan mesafe geçmek benim için anlatılmaz bir duygu !

Biliyorum ki 2019 yılında en iyi sürelerimi yapacağım !!!

Aynı dili konuştuğum, beni ve ihtiyaçlarımı anlayacak bir antrenör ile çalışmak benim için çok önemliydi. WeLoveTri Triatlon Okulu' nun antrenörlerini önceden tanımam, başarılarının gün geçtikçe arttığını görmem beni çeken etkenlerin başında geldi. WeLoveTri Triatlon Okulu ile çalışmaya başladıktan sonra ufak detayların performansı nasıl etkilediğini öğrenmiş ve bizzat deneyimlemiş oldum.

30 yıllık spor hayatımda önem vermediğim detayların bile nasıl farklar yaratabileceğini 6 ayda deneyimledim. Bunun yanında hem teorik, hem de teknik sorularımın anında cevaplanmasını, yalnızca verilen antrenmanın değil antrenmanın amacını da anlamamla performansım daha da arttı. Bunun yanında asla tek tip antrenman verilmediğini, antrenman içeriğinin ve çeşitliliğinin maksimumda tutulduğunu gördüm. Antrenman programının, her hafta benim dinamik çalışma hayatıma uyum sağlayacak şekilde, gerekirse günlük değişikliklerime de anında cevap alarak değiştirilmesi, benim hem iş hayatımı hem de spor hayatımı kolaylaştırdı. Karşılıklı iletişimle haftada 2-3 ülke değiştirsem bile antrenman kaçırmadan başarımı arttırarak sürdürebildim.

2018 yılında hedefim olan 5 saat altında 70.3 mesafeyi bitirdim. 2019 yılında başarılarımın artacağına olan inancım tam.
Ahmet
2018-2019